Koszyk
Nasza oferta

Do kogo jest nasza oferta?

Naszą ofertę kierujemy do: sieci handlowych – zarówno sklepów wielkopowierzchniowych, jak i niewielkich sieci detalicznych. Hurtowników, Dystrybutorów, Agentów handlowych
Sklepów wyprzedażowych / outletowych, sklepów interenetowych oraz firmom sprzedającym na portalach aukcyjnych np. Ebay, Allegro.

Tylko dla firm

Wspołpracując z nami możesz mieć pewnośc że żaden z Twój Klient nie pozna ceny hurtowej za którą kupiłeś przedmiot. Nasz asortyment udostępniamy wyłącznie zweryfikowanym firmom. 

Certyfikat oryginalności

Wszystkie nasze produkty w ofercie są w 100% oryginalne i pochodzą ze zweryfikowanego źródła. Produkty nabyte w hurtowni B2BStyle nadają się do dalszej legalnej odsprzedaży. Na życzenie Klient wystawiamy dokument z danymi naszej firmy poświadczając oryginalność.

Marża

Przy każdym produkcie podajemy regularną cenę produktu oraz szacunkową cenę sprzedaży detalicznej (RRP). Dzięki współpracy z naszą hurtownią otrzymasz dostęp do najlepszych cen na rynku a Twoje marże będą często wynosić nawet 100% !

Fotografie HD

Dzięki współpracy z nami będziesz mógł rozpocząć sprzedaż już w dniu otrzymania swojej dostawy. Naszym partnerom biznesowym nieodpłatnie udostępniamy licencje do wykorzystania zdjęć produktowych w rozdzielczości HD.

Faktury VAT

Wszystkie widoczne ceny w hurtowni są cenami netto. Na każdy zakupiony produkt w hurtowni B2BStyle otrzymujesz Fakturę VAT 23%

Minimalne zamówienie

Bardzo małe minimum logistyczne wynoszące jedynie 1000 zł netto.

Bezpieczne płatności

Protokół zaprojektowany do bezpiecznego przesyłania danych w Internecie. Zapewnia on poufność i integralność transmisji danych. Dzięki SSL wszystkie informacje są przesyłane w zaszyfrowanej postaci tak, że podczas transmisji nie mogą być odczytane przez niepożądane osoby. Dziękl temu zabezpieczeniu możesz robić bezpieczne zakupy w naszej hurtowni.

Waluty

Obsługujemy wiele metod płatności. Za zakupy w naszej hurtowni możesz zapłacić kartą, przelewem bankowym, za pośrednictwem firm oferujących płatności online takich jak: Paypal, Dotpay. W przypadku przelewów bankowych obsługujemy waluty: PLN, EUR, USD.

Międzynarodowa logistyka

Nasz asortyment dostarczamy na całym świecie. Wysyłki na terenie całej Europy realizujemy własnym kurierem DHL Express z możliwością śledzenia. Kraje nie należące do Uni Europejskiej muszą skorzystać z własnego transportu.

Zbilansowane koszty dostawy

Każdy produkt jest ważony i posiada przypisaną wagę. Koszty dostawy obliczamy w zależności od Kraju i wagi całego zamówienia. Koszty dostawy najlepiej zobrazuje tabela "koszty dostawy".

Zwroty i reklamacje

Mając na uwadze zadowolenie naszych Klientów dajemy możliwość odstąpienia od niniejszej umowy w terminie 14 dni. W przypadku otrzymania produktu wadliwego np. wada fabryczna przysługuje prawo złożenia reklamacji i dochodzenia rozszczenia np. wymiana produktu na wolny od wad.